Sreda, 10. jun 2026.
potražite Simptom...

Tužilaštvo: Uhapšeno 11 ljudi zbog nesreće na Železničkoj stanici u Novom Sadu, među njima su Goran Vesić i Jelena Tanasković

Foto: printscreen
Društvo Srbija 21. novembar 2024. 09:09
Podeli:

Više javno tužilaštvo u Novom Sadu saopštilo je danas da je uhapšeno i zadržano ukupno 11 lica povodom tragedije u Novom Sadu kada je prilikom pada nadstrešnice na železničkoj stanici u tom gradu poginulo 15 ljudi, a teško je povređeno dvoje. Kako prenosi Tanjug, među njima su Goran Vesić, Jelena Tanasković, Nebojša Šurlan i Anita Dimoski.

Kako se navodi, uhapšeni su J.T, G.V, A.D, N.Š, S.N, M.J, Lj.M.M, M.S, D.J, M.G i D.T.

Oni su osumnjičeni za više krivičnih dela izazivanja opšte opasnosti, za teška dela protiv opšte sigurnosti i nepropisno i nepravilno izvođenje građevinskih radova.

Za ta dela propisana je kazna zatvora od dve do 12 godina.

Simptom/Beta/Rtv

Autorski tekstovi Simptoma podležu pravilima o navođenju izvora; tekst se može uz gorepomenuto u celini ili delovima preuzimati.
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright 2024