Četvrtak, 25. jun 2026.
potražite Simptom...

Oglasio se Bajden

Foto: Džozef Bajden/Instagram Account
Društvo 19. maj 2025. 19:26
Podeli:

VAŠINGTON/BEOGRAD – Bivši predsednik SAD Džozef Bajden je danas zahvalio za poruke koje je dobija posle objave da je oboleo od raka prostate.

Bajden (82) u poruci na mreži Iks uz fotografiju sa suprugom Džil napisao:

„Hvala vam što ste nas podržali ljubavlju i ohrabrenjem“.

Kancelarija bivšeg predsednika SAD je sinoć saopštila da je Bajden ima „agresivan“ oblik raka prostate i „metastaze po kostima“, ali da je moguće da bi u njegovom slučaju mogla pomoći terapija hormonima.

Simptom/Danas/Beta/AFP

0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright 2024