Republički i pokrajinski poslanici, kao i gradski odbornici blokirali su i u utorak i u sredu gotovo šest sati ulaz u Tužilaštvo i sud u Novom Sadu.
Prema navodima okupljenih, ali i reporterki sa lica mesta, u sredu je bilo napetije nego u utorak, sa čestim guranjima policije sa okupljenima.
Simptom/N1