“U ovom momentu Institut za transfuziju krvi raspolaže jednoipodnevnim rezervama s tim da sve više padaju ka jednodnevnim rezervama. Zbog toga smo i pozvali sve građane koji ispunjavaju uslove da se odazovu i daju krv”, rekla je Knežević.
Ona je izjavila da je “septembar mesec kada svaki početak bude ovako zabrinjavajući- đaci se vraćaju u školske klupe, roditelji imaju druge obaveze i zaboravi se da je i tada neophodno dati krv”.
Simptom/Tanjug