BEOGRAD – Zadržavanje putničkih automobila najduže je na graničnom prelazu Horgoš na izlazu iz Srbije – dva sata, dok se na tom prelazu na ulazu u zemlju čeka sat vremena, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Prema informacijama Uprave granične policije od 5.15 časova, na Gradini automobili čekaju po 30 minuta u oba smera, dok je na Preševu zadržavanje na izlazu iz zemlje sat vremena, a na ulazu 15 minuta.
Na graničnom prelazu Šid na ulazu u Srbiju zadržavanje je pola sata, koliko i na izlazu na Batrovcima.
Tanjug
Autorski tekstovi Simptoma podležu pravilima o navođenju izvora; tekst se može uz gorepomenuto u celini ili delovima preuzimati.