Nedelja, 28. jun 2026.
potražite Simptom...

Đoković neće igrati na mastersu u Parizu: “Nadam se da se vidimo sledeće godine”

Foto: Instagram
Sport 21. oktobar 2025. 21:23
Podeli:

Srpski teniser Novak Đoković potvrdio je na društvenoj mreži Iks da neće igrati na mastersu u Parizu i poručio da se nada da će igrati sledeće godine.

Kako se navodi, još nije poznato da li će Đoković igrati na turniru u Atini, kao i na završnom mastersu u Torinu u novembru.

“Dragi Parizu, nažalost ove godine neću učestvovati na mastersu. Imao sam sjajne uspomene i veliki uspeh svih ovih godina, posebno jer sam uspeo da osvojim titulu sedam puta. Nadam se da se vidimo sledeće godine. Hvala”, napisao je Đoković na Iksu.

Đoković je sedmostruki osvajač mastersa u Parizu, a ovo je druga godina uzastopno da ne igra u glavnom gradu Francuske.

Prošle nedelje Đoković je predao egzbicioni meč Tejloru Fricu u Saudijskoj Arabiji.

Simptom/Newsmax

Autorski tekstovi Simptoma podležu pravilima o navođenju izvora; tekst se može uz gorepomenuto u celini ili delovima preuzimati.
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright 2024