Kazao je da je FSB jedna od najuglednijih službi na svetu i da nikad ne bi izdala lažno mišljenje sve i da su hteli da pomognu.
“Ja ću vam ponoviti, da je neko pucao iz zvučnog topa ne bih bio predsednik ni dana više. Zato smo pozvali i FBI i FSB da dođu i da utvrde. Je l’ vi mislite da će Botnikov (Aleksandar, direktor FSB) da vam stavi potpis na nešto što je laž? Da je sve hteo da nam pomogne, pa on je profesionalac, izvukao bi se nekako i ne bi stavio svoj potpis”, rekao je Vučić.
On je na pitanje novinarke N1 rekao da mu je žao što ona u tome mora da učestvuje i rekao da voli različitost i da su kod njega dobrodošli svi sa mikrofonom N1 i da ne pravi razliku.
Na pitanje Pinka da li će tužiti N1 i Novu, rekao je da nije i da neće, ali da je njihov rad “istorija beščašća”.
Za skup u Novom Sadu kazao je da je policija preterala u proceni, da je to bio omanji skup ljudi koji žive u svom balonu i još maštaju da će se pitati nešto, jer ne razumeju da situacija nije ista kao u februaru prošle godine.
Simptom/Beta




















